Price (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો
