Price (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Price
he: מחיר

en: Plain
he: פשוט
