Price (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Number
hi: संख्या

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Plain
hi: सादा
