Price (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Currency
hr: Valuta

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Price
hr: Cijena

en: Plain
hr: Obični

en: Currency code
hr: Kod valute
