Price (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah
