Price (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
