Price (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Price
lv: Cena

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Currency code
lv: Valūtas kods
