Price (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх
