Price (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Currency
mr: चलन

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Price
mr: किंमत
