Price (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस
