Price (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
