Price (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Number
fa: عدد

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Plain
fa: ساده
