Price (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Price
sl: Cena
