Price (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்
