Price (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Currency
ur: کرنسی

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں
