Price (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Price
af: Prys
