Price (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Plain
az: Düz

en: Field types
az: Sahə növləri
