Price (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Price
bg: Цена

en: Currency code
bg: Валутен код
