Price (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Price
bo: རིན་གོང་།
