Price (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Currency
da: Valuta

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Number
da: Antal

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Price
da: Pris

en: Plain
da: Enkel

en: Currency code
da: Valutakode

en: Modifier
da: Modifiers

en: Field types
da: Felttyper

en: Numeric code
da: Numerisk kode
