Price (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Price
el: Tιμή

en: Plain
el: Απλό

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
