Price (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Currency
et: Valuuta

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Price
et: Hind

en: Plain
et: Tavaline

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Currencies
et: Päevakursid

en: Field types
et: Väljade tüübid
