Price (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Field types
eu: Eremu motak
