Price (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Currency
fi: Valuutta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Price
fi: Hinta

en: Plain
fi: Puhdas

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: Symbol
fi: Symboli

en: currency
fi: valuutta

en: %title must be a number.
fi: %title on oltava numero.

en: Add currency
fi: Lisää valuutta

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Numeric code
fi: Numeerinen tunniste

en: currencies
fi: valuutat

en: Manage your currencies.
fi: Hallitse valuuttojasi.

en: The three digit code, as defined by <a href=":url" target="_blank">ISO 4217</a>.
fi: <a href=":url" target="_blank">ISO 4217:ssä</a> määritetty kolmikirjaiminen tunnus.

[ctx: Validation]
en: Currency
fi: Valuutta

en: Add custom currency
fi: Lisää mukautettu valuutta

en: Symbol (e.g. "$")
fi: Symboli (esim. ”$”)

en: Currency code (e.g. "USD")
fi: Valuuttatunnus (esim. ”USD”)
