Price (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Currency
gl: Divisa

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Price
gl: Prezo

en: Plain
gl: Simple

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Numeric code
gl: Código numérico
