Price (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել
