Price (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Price
is: Verð

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði

en: Currencies
is: Gjaldmiðlar

en: currency
is: gjaldmiðill

en: Field types
is: Tegundir svæða

en: currency from @field_name
is: gjaldmiðill frá @field_name
