Price (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება
