Price (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម
