Price (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە
