Price (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Price
lt: Kaina

en: Plain
lt: Paprastas

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
