Price (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
