Price (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
