Price (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Price
nn: Pris
