Price (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Currency
oc: Devisa

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Plain
oc: Brut
