Price (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول
