Price (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
