Price (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Price
sr: Цена
