Price (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు
