PriceSpider (3.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Bundle
de: Subtyp

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Product Type
de: Produkttyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Account Number
de: Kontonummer
