PriceSpider (3.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Other
fr: Autre

en: Bundle
fr: Type

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Product Type
fr: Type de produit

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: @label (label)
fr: @label (étiquette)
