PriceSpider (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Other
uk: Інше

en: Bundle
uk: Пакет

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Product Type
uk: Тип товару

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Account Number
uk: Номер рахунку
