PriceSpider (3.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Bundle
nl: Bundel

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
