PriceSpider (3.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Other
ru: Другое

en: Bundle
ru: Набор

en: Product Type
ru: Тип товара

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Account Number
ru: Номер счёта
