PriceSpider (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Other
pt: Outro

en: Key
pt: Chave

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote
