PriceSpider (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
