PriceSpider (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Key
be: Ключ

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
