PriceSpider (8.x-1.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Other
gu: અન્ય

en: Key
gu: ચાવી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
