PriceSpider (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Key
he: מפתח

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
