PriceSpider (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: Key
id: Kunci

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
